SMD Dizgi hattımız şu makineleri içermektedir:

SP700AVI Inline Krem Lehim Baskı Makinemiz:


SP700Avi, yüksek ve orta  hacimli üretim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak esneklik, hızlı ürün kurulum ve change-over’dan ödün vermeyecek şekilde tasarlanmış olan inline krem lehim baskı makinesidir.


SP700Avi kullanımı ve bakımı kolay, sahip olma maliyetleri düşük olacak şekilde tasarlanmıştır.


Her eksende var olan 1 Mikron çözünürlüklü lineer enkoderler ile en profesyonel sürücü teknolojisine  sahiptir. 


Makine standart olarak, otomatik konveyor genişlik ayarı, otomatik olarak eleği alma, elek üzerinde ki krem lehim miktarını otomatik olarak ölçme ve tamamen programlanabilen elek altı temizleyici ile birlikte müşterilere sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

Saki Üç Boyutlu Lehim İnceleme (AOI) Makinemiz:

BF-SPIder-L 18 mikron yüksek çözünürlüğe ve 58sn den daha kısa bir süre içinde pcb’nin incelemesini bitirebilecek yapabilirliğe sahiptir. BF-Frontier, resim çözünürlüğünü değiştirmeden, pazardaki en hızlı inceleme zamanını sunmaktadır. Saki'nin patentli ve öncü Line-scan Teknolojisi renkli CCD kamera ile beraber esnek, hassas ve tüm ihtiyaçları karşılayacak bir platfrorm sunmaktadır. Saki makineleri Multi-color aydınlatma teknolojisi, telesentrik lens, esnek programlama, daha az önleyici bakım, çok hızlı inceleme süresi gibi özellikleri ile sınıfının lideri konumundadır. SMT, thru hole/dalga lehimleme incelemeleri ile son ürünlerdeki çöp, extra komponent vb incelemesi yapılabilir.

 

 

 

 

 

Yüksek Hızlı EXCEN Modüler Dizgi Makinemiz:

Yüksek Hızlı Dönen Kafası ile saatte 120,000 parça dizebilme kapasitesi

 

Dizgi öncesi ve sonrası komponentleri görüntüleme özelliği ile hatayı en aza indirme özelliği

 

Farklı Kartların Karışık Üretimi
Arka ve Ön taraflarda Bağımsız Üretim Yapabilme Özelliği

 

 

 

 

 

SM411F Yüksek Hızlı Multifunction SMD Dizgi Makinemiz:

 

SM411F yüksek hızlı smd dizgi makinesi SM411 chip dizgi makinesi platformu  ve SM421 kamera sisteminin birleşimi olup  odd shape komponentlerin yüksek hızda dizgisine imkân sağlar. Makinenin IPC9850 standartlarında chip dizgi hızı 30000 CPH,SOP dizgi hızı 23000 CPH  tir. 

SM421 e kıyasla odd shape komponentlerin dizgi hızında %15-%20 ye varan artış sağlar.

Makine ile POP kılıflarında dizgi yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

Kurşunsuz Lehimlemeye Uyumlu Genesis608 Reflow Fırın

Uzak-doğunun teknolojide lider en büyük ve en köklü elektronik üretim makineleri üreticisi Suneast’in yaptığı fırın sizlerin hizmetindedir.

 

Fırınımızın sıcaklık hassasiyeti ±1 °c. , pcb sıcaklık sapması ±2 °C’dir.

 

 

 

 

 

BF Frontier Inline AOI Makinemiz:

 

BF-Frontier, 18 mikron yüksek çözünürlüğe ve kısa bir süre içinde pcb nin incelemesini bitirebilecek yapabilirliğe sahiptir. BF-Frontier, resim çözünürlüğünü değiştirmeden, pazardaki en hızlı inceleme zamanını sunmaktadır. Saki'nin patentli ve öncü Line-scan Teknolojisi renkli CCD kamera ile beraber esnek, hassas ve tüm ihtiyaçları karşılayacak bir platform sunmaktadır. Saki makineleri Multi-color aydınlatma teknolojisi, telesentrik lens, esnek programlama, daha az önleyici bakım, çok hızlı inceleme süresi gibi özellikleri ile sınıfının lideri konumundadır. SMT, thru hole/dalga lehimleme incelemeleri ile son ürünlerdeki çöp, extra komponent vb incelemesi yapılabilir.